Ebeveynli İngilizce oyun Grubu

18-36 ay çocuklar için iki dilli olma yolunda ilk adım!

18-36 ay çocuklar için hazırlanmış bu program çocuklara İngilizceye interaktif bir şekilde maruz kalabilecekleri bir ortam sunar.  Bu yaştaki çocuklar doğru bir yöntem ile tıpkı ana dillerinde olduğu gibi ikinci bir dil edinebilme becerisine sahiptirler. Çocuklar 90 dakika boyunca, ebeveynleri ile birlikte tamamen kendi yaş gruplarına özel hazırlanmış aktivitelerle katılırlar. Amacımız çocukların 90 dakika boyunca şarkılarla, hikayelerle, oyunlarla İngilizceye doğru bir İngilizce  maruz kalabilmeleri ve sosyalleşmeleridir.

*Saatler ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Anaokulu İngilizce Grubu

Çocuklar her dilde oyun oynayabilir!

Çocuklar kendilerini en iyi oyunlarla ifade ederler. Öyleyse İngilizce öğrenmek için de en iyi yöntem oyunlardır. Dil öğreniminde kritik dönem diye adlandırılan 0-7 yaş arasında İngilizce eğitimine başlayan çocuklar için İngilizce “yabancı dil” olmaktan çıkar ve “ikinci dil” olarak hayatlarına girer. Amacımız öğrencilerimizin keyif aldıkları etkinlikleri yaparak interaktif bir şekilde İngilizce öğrenmeleri ve İngilizceyi hayatlarının bir parçası haline dönüştürebilmeleri. Oyun, hikaye, drama, kukla, şarkı, parmak oyunları, sanat etkinlikleri gibi zengin bir içerikle hazırlanmış programımız sayesinde çocuklar İngilizceyi keyif alarak öğrenirler.

*Saatler ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

İlkokul

İngilizce bir ders değil öğrenme ve iletişim aracıdır.

İkinci bir dil öğrenmenin çocuklar için okul başarısını artırmadan, empati yeteneklerini geliştirmeye kadar pek çok faydası olduğu bilinmektedir. Siz de çocuğunuz için İngilizce dil öğretimini dil bilgisi kurallarına boğarak ya da ezberlemesi gereken uzun kelime listeleri sıkıcı hale getirmeyin. LCF Dil Okullarında çocuklar drama çalışmaları, oyunlar, şarkılar ve hikayelerle eğlenceli bir şekilde İngilizce dil öğrenme fırsatı yakalar. Sene sonunda ise seviyelerine uygun Cambridge sınavlarına (Starters, Movers, Flyers) katılarak uluslararası geçerliliği olan bir sertifika almaya hak kazanırlar.

*Saatler ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Ortaokul

İngilizce, dil bilgisi kuralları ya da kelime listeleri ezberleyerek değil konuşarak öğrenilir!

Gençlerin akademik başarı ve sınav kaygısıyla mücadele etmek durumunda oldukları bu dönemde İngilizce onlar için ekstra bir stres kaynağı değil, öğrenmekten keyif aldıkları bir aktivite olmalıdır. Gençler İngilizce dil eğitimimize katılarak İngilizceyi konuşarak öğrenirler. Konuşurken kelime hazineleri genişler ve dil bilgisi kuralları tıpkı ana dillerinde olduğu gibi doğal bir şekilde zihinlerine yerleşir. Bu da okuldaki İngilizce derslerinde de başarılarının artmasını sağlar. Sene sonunda ise seviyelerine uygun Cambridge sınavlarına (Movers, Flyers, KET, PET) katılarak uluslararası geçerliliği olan bir sertifika almaya hak kazanırlar.

*Saatler ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

İngilizce Yaz Okulu

Yazı İngilizce öğrenerek, verimli bir şekilde geçirmek isteyen tüm çocuklar buraya!

İngilizce yaz okulumuz yıllardır çocuklar ve veliler tarafından en çok sevilen program olmaya devam ediyor. Sene içerisinde özel okullarda ya da kurslarda İngilizce eğitimi alan çocuklar öğrendiklerini pratiğe dökme fırsatı yakalıyor. İngilizceye yeni başlayacak çocuklar ise, İngilizce ile keyifli ve eğlenceli bir şekilde tanışma imkanı buluyor.

Bütün aktivitelerin İngilizce olduğu tam gün İngilizce yaz okulunda çocuklar, kesintisiz İngilizce sayesinde çok hızlı bir şekilde İngilizce öğreniyorlar.

İngilizce Yaz Okulu aktivitelerimiz;

 • Mutfak etkinliği
 • Park oyunları
 • Origami
 • Su oyunları
 • Kutu oyunları
 • Drama
 • Destination Imagination
 • Sanat
 • Boncuk sanatı
 • Takı
 • Maket yapma

*Saatler ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.