BOBO KİTAPLAR

Hikayeleri dinlemek için elinizdeki kitabın kapağına ya da kapağın altındaki “listen” butonuna tıklayabilirsiniz. Dinleme menüsünün yanındaki üç noktaya tıklayarak dilerseniz hikayeyi cihazınıza indirebilirsiniz. 

Bu dinleme metinleri size doğru telaffuz ve tonlama için ipuçları vermek amacıyla hazırlanmıştır. Çocuğunuzla kitabı okurken, resimler hakkında konuşmak ve tekrar etmek için sayfalar arasında daha fazla zamana ihtiyaç duyacaksınız. Bu durumda gerekli yerlerde durdurup kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

Kitaplarımıza trendyol.com‘dan linki tıklayarak satın alabilirsiniz.   

“If Bobo Wants to Eat Watermelon” kitabı “yiyecekler” teması temel alınarak yazılmış bir kitaptır. Bu hikaye ile çocuklar İngilizce yiyecek isimlerini öğrenirken, günlük yaşamda kullanılan kelime ve kalıpları da doğal bir şekilde öğrenme fırsatı yakalarlar.  

“If Bobo Wants to Fly a Kite” kitabı “oyun ve oyuncaklar” teması temel alınarak yazılmış bir kitaptır. Bu hikaye ile çocuklar İngilizce oyun ve oyuncak isimlerini öğrenirken, günlük yaşamda kullanılan kelime ve kalıpları da doğal bir şekilde öğrenme fırsatı yakalarlar.

“If Bobo Wants to Make a Grey Elephant” kitabı “vücudun bölümleri” teması temel alınarak yazılmış bir kitaptır. Bu hikaye ile çocuklar İngilizce vücudun bölümlerinin isimlerini ve renkleri öğrenirken, günlük yaşamda kullanılan kelime ve kalıpları da doğal bir şekilde öğrenme fırsatı yakalarlar.  

“If Bobo Wants to Eat Pasta with Tomatoes “yiyecekler” teması temel alınarak yazılmış bir kitaptır. Bu hikaye ile çocuklar İngilizce oyun ve yiyecek isimlerini öğrenirken, günlük yaşamda kullanılan kelime ve kalıpları da doğal bir şekilde öğrenme fırsatı yakalarlar.

aktivite açıklamaları

Bobo kitaplarının sonundaki aktivitelerin Türkçe açıklamalarına ulaşmak için, aktivitenin üzerine gelip tıklayınız.